Szukasz pomysłu na to jak spędzić lato w mieście?

Mamy dla Ciebie propozycję na lato pełne wrażeń i nowych doświadczeń.

Zapraszamy Cię na 7 dni wyjątkowego członkostwa w Holmes Place Premium zlokalizowanego w kompleksie OVO

W 3 prostych krokach pokażemy Ci jak zmienić swoje życie na zdrowsze, jak odpoczywać i jak wybrać aktywność fizyczną, która będzie dla Ciebie przyjemnością.

Co musisz zrobić?

Wypełnić poniższy formularz i poczekać na telefon od naszego konsultanta, który umówi Cię na pierwszą wizytę w klubie.

A następnie w ciągu 7 dni członkostwa w klubie wykonać:

Krok 1 czyli Twój trening personalny

Nasi wykwalifikowani trenerzy personalni umiejętnie dopasują trening do Twoich potrzeb i możliwości. Możesz również wybrać dowolny trening grupowy, jeśli lubisz dobrą zabawę i motywujące towarzystwo.

Krok 2 czyli Twoje zdrowie

Sprawdź w jakiej jesteś formie. Dzięki dokładnej analizie składu Twojego ciała przez profesjonalne urządzenie i naszego trenera, zaczniesz swoją drogę do lepszego samopoczucia.

Krok 3 czyli Twój relaks

Ciesz się wyjątkowymi wrażeniami. Odpręż się w naszej strefie relaksu, nabierz energii i zyskaj spokój ducha. Otwórz się również na nowe, wyjątkowe doświadczenia podczas niesamowitych rytuałów saunowych.

Jesteśmy przekonani, że to będą pierwsze trzy kroki na drodze do Twojego sukcesu, czyli lepszego życia. Nie zmarnuj tego lata. Zrób coś dobrego dla siebie.


*Oferta dotyczy wyłącznie klubu Holmes Place Premium OVO Wrocław.

3 kroki do sukcesu w Holmes Place OVO

Właśnie robisz jeden z najważniejszych kroków na drodze do zdrowszego i aktywnego życia. Gratulacje. Wypełnij formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty w klubie.

Kategoria Tagi