Być jak Porsche

Aby optymalnie funkcjonować, potrzebujemy regularnych przeglądów. Chcesz być jak Porsche? Chcesz cieszyć się optymalną sprawnością i uniknąć kontuzji?

Fizjoterapeuci są pewnego rodzaju mechanikami i poprawiają działanie bardzo skomplikowanej biomaszyny, jaką jest organizm człowieka. Aby optymalnie funkcjonować, potrzebujemy regularnych przeglądów. Chcesz być jak Porsche? Chcesz cieszyć się optymalną sprawnością i uniknąć kontuzji? Zapraszamy na testy funkcjonalności, dzięki którym określimy najsłabsze punkty w Twoim układzie ruchu i zadziałamy odpowiednio dobranymi metodami.

Narzędzia i metody

Terapeuci w Fizjoterapia Holmes Place sprawnie posługują się metodami terapii manualnej, nerwowo-mięśniowej reedukacji oraz manipulacji, które pozytywnie oddziałują na podzespoły biomaszyny: stawy, ścięgna, mięśnie, powięzie, układ nerwowy i przepływy płynów. Tylko sprawna praca wszystkich części zapewnia bezpieczeństwo i optymalne działanie na treningu.

Ćwiczenia funkcjonalne, zalecane przez naszych praktyków, cieszą się powodzeniem zarówno wśród osób z kontuzjami, jak i pośród budujących swoją siłę oraz kondycję sportową. Pomagają uniknąć awarii w drodze do obranego celu. Ćwiczenia zawsze są dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb.


Używasz - zużywasz

Tak samo jak w samochodzie, im więcej korzystasz z możliwości swojego ciała tym większe prawdopodobieństwo, że jakieś części zaczną się przeciążać. Gdy jeździsz zawodowo samochodem - grupa mechaników dba o sprawność każdego elementu, a gdy jesteś zawodowym sportowcem stałą częścią zespołu jest fizjoterapeuta dbający o ciało. Natomiast gdy zwyczajnie używamy samochodu - korzystamy z regularnych przeglądów, wymiany płynów i zużywających się części. Także do fizjoterapeuty możemy wybrać się na regularny przegląd. Jego zadaniem jest wtedy znalezienie najsłabszych punktów, w których może wystąpić kontuzja i pokazanie sposobu jak im zapobiec.

Fizjoterapeuci z gabinetu Fizjoterapia Holmes Place zalecają regularny przegląd raz na 4-6tyg. dla osób regularnie ćwiczących, bez żadnych dolegliwości, które jedynie chcą podtrzymać dobry stan organizmu. W przypadku wystąpienia już jakiś dolegliwości terapeuta indywidualnie zaleca częstotliwość wizyt.

Więcej informacji oraz kontakt znajdziesz TUTAJ


Kategoria Tagi