Marathon FloatFit w Holmes Place OVO.

Zapraszamy na FloatFit Marathon do Holmes Place Premium OVO we Wrocławiu.

FloatFit to jedna z najgorętszych nowości świata fitness. Szturmem podbiła prestiżowe kluby fitness na świecie. W końcu dotarła do Polski.

Pozwala całkowicie zerwać z rutyną i daje mnóstwo satysfakcji. Pompki, przysiady, różnego rodzaju ćwiczenia rozwijające równowagę odbywają się na wodzie, dlatego bez względu na poziom umiejętności zawsze stają się wyzwaniem. Co ważne, FloatFit daje znakomite efekty i mnóstwo zabawy.

Jeśli jeszcze nie próbowaliście tego niesamowitego treningu zapraszamy na FloatFit Marathon do Holmes Place OVO we Wrocławiu. 12 lipca odbędą się trzy różne treningi z wykorzystaniem deski pływającej na wodzie:

O godz. 17.15 ruszy wersja Cardio - trening koncentruje się na podniesieniu tętna szybkimi ruchami, co skutecznie spala tkankę tłuszczową.

Godzinę później wystartuje grupa Core & Strength– zajęcia stabilizujące ciało, poprzez wzmocnienie mięśni głębokich (między innymi brzucha czy pleców).

Z kolei o 19.15 będzie można spróbować wersji Interval– ćwiczeń łączących trening siłowy ze spalającym.

FloatFit Marathon - 12 lipca 2017 r.
Holmes Place OVO Wrocław

Cardio FloatFit - godz. 17.15
Core & Strenght FloatFit – godz. 18.15
Interval FloatFit - godz. 19.15

Udział jest bezpłatny – liczba miejsc ograniczona.

Aby zarezerwować miejsce wypełnij poniższy formularz.

Zobacz jak wygląda trening.

Marathon FloatFit w Holmes Place OVO 12 lipca

Wypełnij formularz, aby zarezerwować miejsce na wybrane zajęcia FloatFit 12 lipca w Holmes Place OVO. Nasz Concierge skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zaproszenia.

Prosimy o zaznaczenie jednego wybranego treningu.

Kategoria Tagi