Proud to ba a woman - Singielka w wielkim mieście

Serdecznie zapraszamy wszystkie singielki i nie tylko na warsztat "Singielka w wielkim mieście", na którym wspólnie odpowiemy na pytanie "Jak znaleźć wymarzonego mężczyznę i przyciągnąć jego uwagę?"

• Jesteś singielką?
• Marzysz o silnych męskich ramionach?
• Pragniesz być w szczęśliwym związku?
Jeśli odpowiedziałaś TAK na powyższe pytania te warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy wszystkie singielki i nie tylko na warsztat "Singielka w wielkim mieście", na którym wspólnie odpowiemy na pytanie "Jak znaleźć wymarzonego mężczyznę i przyciągnąć jego uwagę?"

Spotykamy się 20 sierpnia (sobota) o godzinie 14:00 w Holmes Place Premium w hotelu Hilton.

Jeśli nie chcesz dłużej:

  • wysłuchiwać współczujących uwag czy rad najbliższych;
  • czuć się nieswojo będąc zaproszona na wesele „z osobą towarzyszącą” i nie mając z kim pójść;
  • patrzeć z mieszanymi uczuciami na szczęśliwie sparowane koleżanki i ich rodziny;
  • spędzać samotnie wieczorów, weekendów, świąt, często w pustym mieszkaniu.

Przyjdź i dowiedz się jak zmienić swoje życie!

Warsztat da Ci mocne podstawy do odnalezienia szczęścia we dwójkę! Przyjdź i przekonaj się, że to, czego Ci brak jest na wyciągnięcie ręki! Dołącz do grona „wtajemniczonych” kobiet, które wiedzą gdzie i jak znaleźć mężczyznę swoich marzeń.

Po warsztatach zapraszamy na odrobinę przyjemnych ćwiczeń fizycznych. Wiktor Korszla poprowadzi zajęcia Sexy Dance.

Warsztaty i zajęcia są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
ZAPISY TYLKO I WYŁĄCZNIE NA: l.zamylko@holmesplace.pl
Każda z uczestniczek może wziąć udział w warsztatach i zajęciach lub wybrać tylko opcję udziału w warsztatach.
W mailu zgłoszeniowym prosimy o podanie: Imię, Nazwisko, e-mail, telefon, wykład + trening lub tylko wykład.
Koniecznie zabierz ze sobą kłódkę do zamknięcia szafki oraz strój i buty sportowe, jeśli planujesz wziąć udział w zajęciach.

Warsztat prowadzi Emilia Busłowicz.

Busłowicz

Certyfikowana trener i doświadczony Dating Coach. Swój warsztat jako Dating Coacha uzupełniała pod okiem najlepszych światowych ekspertów i guru w tej dziedzinie. Szkoliła się w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Na swoim datingowym polu ma istotne sukcesy. Doradzała skutecznie nie tylko kobietom, ale również mężczyznom. Przeszła przez wszystkie etapy poszukiwania miłości i spełnienia, a teraz będąc w szczęśliwym związku pragnie podzielić się tą wiedzą z innymi. Prywatnie podróżniczka, miłośniczka bikram jogi i salsy. Jej rajem na Ziemi jest Tajlandia. Jej misja to prawić, by każda szkolona/coachowana kobieta dzięki uzyskanej wiedzy i zwiększeniu samoświadomości oraz poprzez modyfikację swoich postaw, przekonań i zachowań odzyskała kontrolę nad własnym życiem uczuciowym, dała się odnaleźć wymarzonemu mężczyźnie i weszła z nim w satysfakcjonującą i spełnioną relację.


Zajęcia poprowadzi Wiktor Korszla

korszla

Międzynarodowy Instruktor Tańca, choreograf. Wiktor specjalizuje się w tańcach kubańskich takich jak: salsa, marenge, reggaeton oraz bachata, nie są obce jednak techniki takie jak hip hop, jazz czy taniec współczesny. Wciąż podnosi swoje umiejętności na różnego rodzaju warsztatach w Polsce m.in. Dacemania, Zawirowania jak i za granicą m.in. Los Angeles – Debbie Reynolds Studio, London – Pineapple Studio. Występuje w teledyskach, reklamach, filmach, programach telewizyjnych, pokazach mody. Tańca uczy od ponad 10 lat!

Zapraszamy!

Kategoria Tagi