Pytania i odpowiedzi

Trening w naszym klubie

Na czym polega konsultacja z Trenerem Personalnym?

Konsultacja z Trenerem Personalnym to 60 minutowe spotkanie wprowadzające podczas którego trener przeprowadza krótki wywiad z nowym Klubowiczem. Następnie na podstawie zebranych informacji opracowuje indywidualny program treningowy. Spotkanie daje również możliwość zapoznania się z Trenerem Personalnym i wszystkimi urządzeniami dostępnymi w naszym klubie. Jeśli po przystąpieniu do klubu Twoja wstępna konsultacja została pominięta, prosimy o kontakt z naszym trenerem, aby ustalić termin spotkania.

Czy na konsultację z Trenerem Personlanym muszę umówić się wcześniej?

Treningi Personalne powinny być zarezerwowane z wyprzedzeniem w recepcji klubu lub przez formularz dostępny na stronie internetowej. Chcemy mieć pewność, że Trener Personalny, który pomoże Ci w realizacji Twojego konkretnego celu będzie dostępny na siłowni. Zarezerwuj konsultację z Trenerem Personalnym.

Czy otrzymam wsparcie na początku treningów?

Wszyscy nowi Klubowicze otrzymują bezpłatną wstępną konsultację z Trenerem Personalnym. Zobacz pytanie: Na czym polega konsultacja z Trenerem Personalnym? Ponadto każdy nowy Klubowicz może skorzystać z 30 minutowej konsultacji z naszym dietetykiem, który pomoże Ci w ułożeniu prawidłowej diety.

Czy mam powiedzieć instruktorowi prowadzącemu zajęcia fitness, że jestem na nich po raz pierwszy?

Nasi instruktorzy zawsze pytają na początku każdych zajęć, kto bierze w nich udział po raz pierwszy - chcą zwrócić szczególną uwagę i udzielić wszelkich niezbędnych porad. Prosimy informować instruktora o wszelkich istotnych sprawach dotyczących stanu zdrowia. Zobacz aktualny grafik zajęć.

Czy grupowe zajęcia fitness są bezpłatne?

Tak. Wszystkie zajęcia fitness oraz zajęcia grupowe na terenie siłowni tj. Xpress są bezpłatne dla naszych Klubowiczów.

Czy muszę zarezerwować miejsce na zajęciach fitness?

We wszystkich naszych klubach rezerwacja miejsc na zajęcia fitness nie jest konieczna.

Jak często zmienia się grafik zajęć fitness?

Aby zapewnić komfort i wygodę staramy się wprowadzać kilka zmian rocznie. Wszelkie zmiany związane są zazwyczaj z frekwencją na zajęciach lub okresami świątecznymi. Zobacz aktualny grafik zajęć w wybranym klubu.

W jakim wieku mogę samodzielnie dołączyć do klubu fitness?

Ze względu na prawo i zasady bezpieczeństwa w klubie fitness, minimalny wiek naszych Klubowiczów to 16 lat. W tym wieku można dołączyć do naszego klubu pod warunkiem, że otrzymamy od Ciebie pisemną zgodę od rodziców lub opiekunów.

Członkostwa

Czy mogę wypróbować klub?

Tak, stwarzamy taką możliwość, bo rozumiemy jak ważne jest, aby poznać produkt i usługę przed dokonaniem zakupu. W związku z tym, prosimy o umówienie się na wizytę w wybranym klubie Holmes Place.

Jakie opcje członkostwa są dostępne w Holmes Place?

Zależy nam, aby z klubu korzystali tylko jego Klubowicze. Oferujemy członkostwa krótkoterminowe, długoterminowe oraz flexi. Istnieje również członkostwo Multi Club, które daje możliwość korzystania ze wszystkich klubów Holmes Place w Warszawie. Ceny członkostw różnią się w zależności od klubu, aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z recepcją wybranego klubu. Naszą ofertę możesz również sprawdzić w e-sklepie.

Dlaczego muszę dołączyć do klubu na krótko lub długoterminowy okres członkostwa?

Holmes Place to klub członkowski. Wierzymy, że systematyczność i nawyk trenowania kilka razy w tygodniu, to klucz do sukcesu. Aby osiągnąć długotrwałe korzyści musisz zmienić swój styl życia. Jest to długotrwały proces, w którym chcemy Ci pomóc.

Czy mogę kupić członkostwo, które będzie obowiązywało we wszystkich klubach Holmes Place?

Tak, oferujemy tego typu członkostwo (Mulit Club). Proszę skontaktować się z jednym z naszych klubów w celu zapoznania się z ofertą. Istnieje również opcja członkostwa międzynarodowego, które upoważnia do trenowania we wszystkich klubach Holmes Place w Europie (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy oraz Portugalia).

Co muszę mieć przy sobie, aby podpisać umowę?

Potrzebujemy podstawowego dokumentu typu: dowód tożsamości, prawo jazdy lub paszport oraz potwierdzenia Twoich danych bankowych. Jeśli jesteś Klubowiczem korporacyjnym, prosimy również o przyniesienie odpowiedniego dokumentu.

Czy istnieje możliwość wynajęcia szafki?

Tak. W większości naszych klubów znajdują się szafki przeznaczone do wynajęcia na dłuższy okres. Proszę zwrócić się do recepcji wybranego klubu w celu uzyskania informacji dotyczących kosztów.

Otrzymałem zaproszenie do klubu Holmes Place, w jaki sposób mogę z niego skorzystać?

Jeśli otrzymałeś zaproszenie na jeden lub więcej dni w ramach nagrody lub nawiązania współpracy, prosimy o odwiedzenie klubu w okresie gdy zaproszenie jest ważne. Jeśli otrzymałeś jednorazową wejściówkę podczas jednej z imprez Holmes Place, prawdopodobnie podałeś informacje kontaktowe - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin, aby aktywować zaproszenie.

Czy mogę zaprosić przyjaciela do klubu?

Wiemy jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i móc trenować z przyjaciółmi, którzy często nas motywują. Dlatego raz na 3 miesiące masz możliwość zaproszenia przyjaciela na trening w klubie.

Czy mogę zmienić swoje członkostwo z jednego klubu do drugiego?

Tak, jest to możliwe. Najpierw skontaktuj się z nowym klubem, do którego chcesz należeć. Twój "nowy" klub skontaktuje się z poprzednim miejscem w celu przeniesienia i zamknięcia poprzedniej umowy.

Czy można korzystać z usług Holmes Place Spa, nie będąc Klubowiczem?

Holmes Place Spa w Hotelu Regent jest naszą dodatkową usługą, która jest niezależna od klubu. Zobacz zabiegi oferowane przez Holmes Place Spa. Odwiedź również nasz e-sklep.

Czy mogę kupić oddzielne członkostwo na zajęcia fitness, spinning, siłownię lub basen?

Płatności

Ile kosztuje członkostwo w klubie?

W celu zapoznania się z ofertą odwiedź nasz e-sklep lub zadzwoń do klubu: Holmes Place Premium Hotel Mariott (22 123 91 54), Holmes Place Premium Hotel Hilton (22 123 91 31), Holmes Place Premium Regent Warsaw Hotel (22 123 91 47) i Holmes Place Fitness C.H. Skorosze (22 123 91 66).

Czy są jakieś dodatkowe koszty poza opłatą członkowską?

Przy podpisywaniu umowy należy uiścić jednorazową opłatę wpisową, która różni się w zależności od klubu. Opłata obejmuje przygotowanie dokumentów i wyrobienie karty członkowskiej.

Czy mogę zawiesić członkostwo w czasie trwania umowy?

Tak, istnieje możliwość zawieszenia członkostwa. Prosimy skontaktować się z klubem w celu złożenia odpowiedniego formularza. Koszt zawieszenia różni się w zależności od klubu.

Czy mogę zrezygnować z członkostwa, zanim się ono skończy?

Ze względu na różne rodzaje członkostw i ich szczególne warunki, każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie. W związku z tym, prosimy o kontakt z klubem w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Czy mogę przekazać swoje członkostwo innej osobie?

Twoje członkostwo może zostać czasowo lub na stałe przeniesione na rzecz innej osoby, ze względu na krótki lub długi termin nieobecności. W przypadku krótkiej nieobecności (3-6 miesięcy) członkostwo może być przeniesione tymczasowo bez dodatkowych opłat. W przypadku długotrwałego transferu (ponad 6 miesięcy) należy poprosić w klubie o stałe przeniesienie, które wymaga dodatkowej opłaty. W obu przypadkach, Klubowicz i osoba, na której rzecz członkostwo zostanie przeniesione, muszą osobiście wnioskować o zmianę.

Na jaki numer konta należy uiszczać opłaty za członkostwo?

Każdy Klubowicz Holmes Place otrzymuje swój indywidualny numer konta w dniu przystąpienia do klubu. Jeśli nie masz przy sobie umowy bądź dostępu do osobistego numeru konta, a chcesz dokonać płatności, skorzystaj z naszego ogólnego numeru konta: 20 1750 0009 0000 0000 0671 7276, Holmes Place Poland Sp. z o. o.; ul. Grzybowska 63; 00-844 Warszawa.

Ulubione produkty z e-sklepu