Napisz do nas

Twoja wiadomość jest dla nas ważna.

Dowiedz się więcej

Specjaliści Holmes Place posiadają wiedzę, doświadczenie i umiejętności, które pomogą Twoim mięśniom, ścięgnom, stawom, układowi krążenia a nawet układowi nerwowemu zregenerować się szybciej, jednocześnie redukując uciążliwe efekty potreningowe. Ćwiczenie z bólem nie tylko jest nieprzyjemne, ale także szkodliwe. Zwiększa się ryzyko kolejnych przeciążeń, a Twój trening jest mniej efektywny.

Nasi fizjoterapeuci pomogą Ci:

  • pozbyć się bólu,
  • powrócić do treningów po kontuzji,
  • przyśpieszyć regenerację pomiędzy treningami,
  • zidentyfikować czynniki ryzyka kontuzji i przeciążeń,
  • dobrać odpowiednie bodźce, aby pokierować Cię ku lepszemu zdrowiu,
  • nauczyć się prostych sposobów na lepszą regenerację siły i radzić ze skutkami treningu na co dzień.

Zapytaj w recepcji klubu o specjalne pakiety lub aktualne promocje.

fizjo 1 fizjo 2 fizjo 3

Zespół fizjo

Krzysztof Stefanek - kierownik zespołu fizjoterapeutów

K.Stefanek

Specjalista treningu funkcjonalnego, nauczuciel ruchu, fizjoterapeuta. Współpracował ze światowej klasy zawodnikami BJJ oraz Crossfitu. Współtworzył program edukacyjno-terapeutyczny Polskiej Orkiestry Młodzieżowej LYO. Nieustannie doskonali metodę nauczania autoterapii.
Ukończył dwa stopnie prestiżowego kursu EXOS, był uczestnikiem warsztatów Movement X z Ido Portalem. Ukończył dwa stopnie Manipulacji Powięzi wg Stecco. Pracuje wykorzystując osteopatyczny drenaż limfatyczny kręgosłupa wg dr Piotra Godka oraz reedukacje nerwowo-mięśniową wg E. Ledermana.

Wytłumaczy Ci jak działa ludzkie ciało i nauczy w pełni z niego korzystać.

Aleksander Trzciński

Aleksander Trzciński

Fizjoterapeuta reprezentacji Polski w tenisie i indywidualny Magdy Linette (druga najlepsza tenisistka w Polsce), był osobistym fizjoterapeutą Mirjany Lucic Baroni (półfinalistka Australian Open 2017) i reprezentacji Polski juniorów w wioślarstwie. Absolwent Wydziału Rehabilitacji Warszawskiego AWFu i wielu szkoleń z zakresu medycyny i sportu. Obecnie jest w trakcie pisania pracy doktorskiej. Ma doświadczenie w pracy z zawodnikami crossfit, sportów walki, biegaczami. Były reprezentant kraju w kategorii młodzieżowej i 10-cio krotny medalista rangi mistrzostw Polski w wioślarstwie.

W pracy wykorzystuje między innymi terapię manualną i powięziową, manipulacje stawowe, igłoterapię suchą i indywidualnie dobrane ćwiczenia funkcjonalne.

Ilona Wronka

Ilona Wronka

Fizjoterapeutka, ukończyła studia magisterskie na Warszawskim AWFie oraz wiele szkoleń specjalistycznych z zakresu rehabilitacji; obecnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na studiach medycyny osteopatycznej; doświadczenie zdobywała za granicą, pracując w Centrum Zdrowia Dziecka. Wspiera tancerzy, osoby amatorsko uprawiające sport i zawodników Crossfit Ursynów. Zajmuje się także terapią pediatryczną u dzieci już od pierwszych tygodni życia. Przez 10 lat trenowała wyczynowo taniec towarzyski.

W pracy wykorzystuje między innymi techniki osteopatyczne, pinoterapię, torowanie nerwowo-mięśniowe, terapię powięziową i punktów spustowych.

Karol Różycki

Karol Różycki

Fizjoterapeuta kadry lekkoatletycznej na Igrzyskach Paraolimpijskich Rio 2016. Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ukończył szkolenia z zakresu suchego igłowania, terapii Moulligan, Anatomy Trains oraz wielu innych. Ma doświadczenie w pracy z zawodnikami Crossfit’u zarówno na poziomie amatorskim jak i zawodowym. Przez ostatnie 3 lata swojej praktyki zawodowej współpracował nie tylko ze sportowcami, ale również z pacjentami ortopedycznymi i osobami w podeszłym wieku. Wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem Polską Orkiestrę Młodzieżową Lutoslawski Youth Orchestra.

W pracy stosuje techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego, funkcjonalnej terapii tkanek miękkich, uwalniania punktów spustowych, pinoterapii, suchego igłowania.TERAPIA MANUALNA

terapia 30' - 110 zł
60' - 200 zł
terapia Premium* 60’ - 280 zł

*pakiet łączony: terapia manualna zakończona 15-minutowym treningiem na Spacecurl 3D w celu utrwaleniu efektu terapii

poranki na zdrowie* 60’ - 170 zł
(ceny obowiązujące w dni powszednie w godz. 8-13)

kinesiotaping 30 zł

SPACECURL 3D

Treningi odbywają się z przygotowaniem manualnym

trening na Spacecurl 3D 30' - 190 zł

poranki ze Spacecurl 3D 30’ - 170 zł
.

Zapytaj w recepcji klubu o specjalne pakiety lub aktualne promocje.

Już dziś zapisz się na wizytę za pomocą Booksy.


Gabinet znajduje się w klubie w Hotelu Hilton. W celu umówienia się na wizytę prosimy o dokonanie rejestracji w recepcji klubu lub poprzez aplikację Booksy.

Adres:
Holmes Place Hilton
ul. Grzybowska 63
00-844 Warszawa
Tel. 22 123 91 31

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00-13:00 oraz 15:00-21:00
sobota 9:30-15:00

Jeśli potrzebujesz spotkać się z nami w innych godzinach, skontaktuj się z kierownikiem zespołu Krzysztofem Stefankiem pod numerem +48 668 364 268.

Aktualności

4 złe nawyki, które możesz przezwyciężyć4 złe nawyki, które możesz przezwyciężyć

4 złe nawyki, które możesz przezwyciężyć

Wszyscy wiemy, jak ważna jest walka ze złymi nawykami – nie musisz nam tego mówić.

Czytaj więcej
3 dobre ćwiczenia na ból pleców3 dobre ćwiczenia na ból pleców

3 dobre ćwiczenia na ból pleców

Czujesz bólpleców ? Wypróbuj ćwiczenia, która poprawią twoje samopoczucie i zyskaj zdrowsze plecy.

Czytaj więcej
Jak wybierać nowe cele i je osiągać – wskazówki Thordis Berger, lekarza medycynyJak wybierać nowe cele i je osiągać – wskazówki Thordis Berger, lekarza medycyny

Jak wybierać nowe cele i je osiągać – wskazówki Thordis Berger, lekarza medycyny

Wielu z nas pragnie jeść zdrowiej i być bardziej aktywnymi, ale może być trudno dokonać niezbędnych zmian, szczególnie tych, które będą na całe życie.

Czytaj więcej
Podstawy Treningu Narciarskiego - spotkanie z ekspertami w Holmes Place OVOPodstawy Treningu Narciarskiego - spotkanie z ekspertami w Holmes Place OVO

Podstawy Treningu Narciarskiego - spotkanie z ekspertami w Holmes Place OVO

Nawet najlepszy sprzęt nie uchroni cię przed kontuzją, jeśli prosto zza biurka trafisz na stok.

Czytaj więcej
Swopper challenge - wynikiSwopper challenge - wyniki

Swopper challenge - wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami pierwszej edycji swopper challenge.

Czytaj więcej
Które zajęcia fitness należy wybrać, aby osiągnąć swoje cele treningoweKtóre zajęcia fitness należy wybrać, aby osiągnąć swoje cele treningowe

Które zajęcia fitness należy wybrać, aby osiągnąć swoje cele treningowe

Szczupła sylwetka, siła, szczęście, energia, zdrowie – każdy ma swój osobisty cel.

Czytaj więcej
3 nowe nawyki do zrealizowania w styczniu, aby rok 2018 był Twoim najlepszym rokiem3 nowe nawyki do zrealizowania w styczniu, aby rok 2018 był Twoim najlepszym rokiem

3 nowe nawyki do zrealizowania w styczniu, aby rok 2018 był Twoim najlepszym rokiem

Pierwszy stycznia to dla większości osób ciężki dzień. Możesz czuć się odrobinę „zdezorientowany” po kilku dniach świąteczno-noworocznej laby.

Czytaj więcej
Nowy rok, nowe początki: jak wyznaczyć sobie cele i je osiągnąć?Nowy rok, nowe początki: jak wyznaczyć sobie cele i je osiągnąć?

Nowy rok, nowe początki: jak wyznaczyć sobie cele i je osiągnąć?

Oto jak zaplanować, ustawić i osiągnąć cele, o których marzysz, aby nie znaleźć się w tym samym punkcie przed kolejnym Sylwesterem.

Czytaj więcej
zobacz więcej

Ulubione produkty z e-sklepu