Wypróbuj trening grupowy

Skorzystaj z wybranych zajęć grupowych podczas jednodniowego zaproszenia do klubu Holmes Place.

Dowiedz się węcej

Zainspiruj się

Nasz film z zajęć Xpress

 • AQUA FIT*

  AQUA FIT*

  Trening w wodzie, podczas którego głównie wykorzystywany jest opór wody. Ćwiczenia idealnie kształtują i rzeźbią sylwetkę, a dzięki wyporności wody kręgosłup oraz stawy nie są obciążane.

 • CYCLING **

  CYCLING **

  Trening z wykorzystaniem rowerów, prowadzony przy dźwiękach muzyki. Zajęcia poprawiają wydolność organizmu, redukują tkankę tłuszczową i motywują!

 • INTERVAL TRAINING**

  INTERVAL TRAINING**

  Intensywne zajęcia interwałowe podczas których spalisz zbędną tkankę tłuszczową.

 • BODYPUMP**

  BODYPUMP**

  Trening wytrzymałości siłowej ze sztangą, odbywający się w rytm muzyki. Doskonała alternatywa dla osób, które nie lubią ćwiczyć na siłowni.

 • CORE AND MORE*

  CORE AND MORE*

  Intensywny trening mięśni brzucha połączony ze stretchingiem całego ciała. Trening wzmacnia i kształtuje mięśnie brzucha, a stretching pozwala uelastycznić i zrelaksować mięśnie.

 • TBC*

  TBC*

  Rzeźbi mięśnie całego ciała. Zajęcia pozwalają w stosunkowo krótkim czasie ukształtować sylwetkę, przyspieszyć metabolizm i spalić tkankę tłuszczową. Łączą trening aerobowy z wzmacniającym.

 • CX WORX

  CX WORX

  30 minutowe zajęcia CXWORX® opracowane przez zespół Les Mills, Ten niezwykły program treningowy ma za zadanie wzmocnić całe ciało, koncentrując się na mocnym środku. CXWORX są dowodem na to, że z gumą do ćwiczeń można osiągnąć bardzo wiele. Przekonaj

 • ABS Xpress

  ABS Xpress

  W 15 min wzmocnisz mięśnie brzucha, wysmuklisz talię oraz ustabilizujesz sylwetkę.

 • CORE Xpress

  CORE Xpress

  W 15min wzmocnisz i ukształtujesz mięśnie głębokie brzucha i grzbietu, ustabilizujesz sylwetkę, zapobiegniesz kontuzjom i bólom pleców.

  play

 • FLOAT FIT

  FLOAT FIT

  30 minutowy HIIT trening zawierający ćwiczenia takie jak burpees, wypady, przysiady, brzuszki, plank ...To wszystko na wodzie! Ćwiczenia izometryczne, plyometryczne i stretching + doskonała zabawa! jEDYNY TAKI TRENING W POLSCE.

 • PILATES **

  PILATES **

  Ćwiczenia wzmacniające głębokie mięśnie brzucha i grzbietu. Trening ten ma na celu ustabilizowanie i poprawę prawidłowej postawy ciała oraz wzmocnienie mięśni głębokich.

 • PILATES AND STRETCH*

  PILATES AND STRETCH*

  Połączenie elementów ćwiczeń pilates i stretching. Starannie dobrane kombinacje ruchowe pozwalają ćwiczyć nie tylko siłę i równowagę, ale również koncentrację i spokój.

 • BODYBALANCE**

  BODYBALANCE**

  Połączenie Yogi, Tai Chi oraz Pilatesu. Starannie dobrane kombinacje ruchowe pozwalają ćwiczyć nie tylko siłę i równowagę, ale również koncentrację i spokój.

 • POWER YOGA

  POWER YOGA

  Najbardziej dynamiczna forma hatha jogi. Wszechstronny i dynamiczny trening nie tylko sprzyja modelowaniu sylwetki, ale także rozwojowi psychicznemu i duchowemu.

 • Seans Saunowy

  Seans Saunowy

  Seans saunowy - ceremonia naparzania połączona z inhalacjami przy dźwiękach muzyki. Saunamistrz realizuje swoje autorskie choreografie. http://holmesplace.pl/pl/aufguss-saunowanie-od-zupelnie-innej-strony-a5729.html

 • BOXING***

  BOXING***

  Wszechstronny trening uczący podstawowych technik bokserskich.. Dzięki niemu poprawisz swoją sprawność, kondycję, koordynację, a przy okazji zrzucisz parę zbędnych kilogramów. To czego potrzebujesz by zacząć to moc energii !

 • BODYCOMBAT***

  BODYCOMBAT***

  Intensywny trening cardio inspirowany sztukami walki: karate, taekwando, kung fu, kickboxingu, muay tai oraz tai chi. W rytm inspirującej muzyki możesz wyzwolić swoją siłę i energię oraz spalić mnóstwo kalorii.

 • ZUMBA*

  ZUMBA*

  Poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja wielu stylów tańca.

 • AntiGravity® Fitness to niezwykłe ćwiczenia, które łączą w sobie elementy fitnessu, jogi i stretchingu. Wykonywane są na specjalnych podwieszanych hamakach - Harrison AntiGravity® Hammock, które redukują wpływ grawitacji na nasze ciało, czyniąc je jeszcze bardziej spektakularnymi i wyjątkowymi. AntiGravity to doskonały trening dla każdego. Uelastycznia, wzmacnia, rozciąga i dotlenia mięśnie, zwiększa mobilność w stawach, pozwala na dekompresje kręgosłupa i uwolnienie hormonów szczęścia. AntiGravityFitness ® to lekkość, pewność siebie, doskonała zabawa i dawka zdrowia dla ciała i umysłu. Fly high!

  Relacja z zajęć - CZYTAJ

 • AntiGravity® Fitness

  AntiGravity® Fitness

  Ćwiczenia, które łączą w sobie elementy fitnessu, jogi i stretchingu. Wykonywane są na specjalnych hamakach, które redukują wpływ grawitacji na nasze ciało. AntiGravity to wyjątkowe przeżycie. Obowiązuje strój z długim rękawem.

 • aktualności

  4 złe nawyki, które możesz przezwyciężyć 4 złe nawyki, które możesz przezwyciężyć

  4 złe nawyki, które możesz przezwyciężyć

  Wszyscy wiemy, jak ważna jest walka ze złymi nawykami – nie musisz nam tego mówić...

  Czytaj więcej
  3 dobre ćwiczenia na ból pleców 3 dobre ćwiczenia na ból pleców

  3 dobre ćwiczenia na ból pleców

  Czujesz bólpleców ? Wypróbuj ćwiczenia, która poprawią twoje samopoczucie i zyskaj zdrowsze plecy...

  Czytaj więcej
  Jak wybierać nowe cele i je osiągać – wskazówki Thordis Berger, lekarza medycyny Jak wybierać nowe cele i je osiągać – wskazówki Thordis Berger, lekarza medycyny

  Jak wybierać nowe cele i je osiągać – wskazówki Thordis Berger, lekarza medycyny

  Wielu z nas pragnie jeść zdrowiej i być bardziej aktywnymi, ale może być trudno dokonać niezbędnych..

  Czytaj więcej
  Podstawy Treningu Narciarskiego - spotkanie z ekspertami w Holmes Place OVO Podstawy Treningu Narciarskiego - spotkanie z ekspertami w Holmes Place OVO

  Podstawy Treningu Narciarskiego - spotkanie z ekspertami w Holmes Place OVO

  Nawet najlepszy sprzęt nie uchroni cię przed kontuzją, jeśli prosto zza biurka trafisz na stok...

  Czytaj więcej
  Swopper challenge - wyniki Swopper challenge - wyniki

  Swopper challenge - wyniki

  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami pierwszej edycji swopper challenge. ..

  Czytaj więcej
  Które zajęcia fitness należy wybrać, aby osiągnąć swoje cele treningowe Które zajęcia fitness należy wybrać, aby osiągnąć swoje cele treningowe

  Które zajęcia fitness należy wybrać, aby osiągnąć swoje cele treningowe

  Szczupła sylwetka, siła, szczęście, energia, zdrowie – każdy ma swój osobisty cel...

  Czytaj więcej
  3 nowe nawyki do zrealizowania w styczniu, aby rok 2018 był Twoim najlepszym rokiem 3 nowe nawyki do zrealizowania w styczniu, aby rok 2018 był Twoim najlepszym rokiem

  3 nowe nawyki do zrealizowania w styczniu, aby rok 2018 był Twoim najlepszym rokiem

  Pierwszy stycznia to dla większości osób ciężki dzień. Możesz czuć się odrobinę „zdezorientowany” po..

  Czytaj więcej
  Nowy rok, nowe początki: jak wyznaczyć sobie cele i je osiągnąć? Nowy rok, nowe początki: jak wyznaczyć sobie cele i je osiągnąć?

  Nowy rok, nowe początki: jak wyznaczyć sobie cele i je osiągnąć?

  Oto jak zaplanować, ustawić i osiągnąć cele, o których marzysz, aby nie znaleźć się w tym samym..

  Czytaj więcej
  Zapisz się